Co v duši, to na triku!

Dámská

Tričko tištěné technikou linorytu (jedná se o ruční práci, každý kus je originál a tisky se mohou lišit).

Tričko lze prát v rubu na 30 °C, nesušit v sušičce!

100% bavlna, 180g/m2

Pokud máte zájem o individuální tisk určitě nás kontaktujte.

db vitkovice
549 Kč

Dolní oblast Vítkovic - syrová, drsná, pro někoho možná i ošklivá. Pro nás však krásná. Symbol Ostravy, odkaz minulosti, otazník k budoucnosti. My ji každopádně máme v srdci.

Kód: 70/XS
db dul
549 Kč

Ostrava má "černou duši" spjatou s těžbou uhlí. Za nás ji ideálně vystihuje důl Anselm, který odráží typickou industrialní krásu.

Kód: 76/XS
db hory
549 Kč

Hory pro ženy!  

Kód: 73/XS
db lysa
549 Kč

Lysá hora je nejtěžší horou naší republiky - Pro spoustu (nejen) Ostraváků se stala modlou, i proto v naší nabídce nemůže chybět.  

Kód: 88/XS
dc radnice
549 Kč

Nejhezčí pohled na Ostravu? Za TamKam určitě z Nové radnice(promiň Emo:) Historické centrum, kovový industriál, barevné kostky paneláku a Beskydy nadosah. Radnice na triku,must...

Kód: 79/XS
db poruba
549 Kč

Poruba po ránu je plná malých pionýrů - zní nám v uších dost často - Porubský oblouk - must have pro všechny, kteří mají tuhle čtvrť v krvi.

Kód: 82/XS
db rozhledna
549 Kč

Velký Javorník, náš druhý beskydský vrchol originálně TamKam zpracovaný (po Lysé hoře). Nezaměnitelný svou rozhlednou a výhledem do širokého okolí. 

Kód: 85/XS
7 položek celkem
Ručně tištěný textil technikou linorytu. Trička lze prát v pračce na 30°C, nesušit v sušičce. Tašky lze prát pouze ručně.